32-050 Skawina
ul. Brzozowa 9a
tel: (012) 276-11-81

haft@nonet.pl http://www.haft.nonet.pl

 

Haft artystyczny
 
 

Łączenie sztuki z rzemiosłem

Nasza praca jest rzemiosłem, wymagającym wiele cierpliwości i precyzji. Wszystkie sztandary wykonujemy w całości techniką haftu ręcznego. Postacie i portrety, pejzaże, kwiaty "malujemy" nićmi do haftu (mulinami). Orły, litery oraz inne elementy to haft wypukły uplastyczniający dany element haftu. Wykonanie pięknego haftu to sztuka, która wymaga od wykonawcy nie tylko cierpliwości, ale również fachowości w doborze technik i materiałów.
Klikając poniżej zobaczysz powiększone zdjęcia z procesu wykonywania sztandaru z użyciem opisanych technik wykonywania sztandarów.

Klikając poniżej zobaczysz powiększone zdjęcia z procesu wykonywania sztandaru.


Haft Wypukły

Sztandar

zbliżenie sztandaru zbliżenie haftu

Haft Malarski
Sztandar

sztandar haft sztandary

W trakcie haftu sztandaru


Jeśli widziałeś powyższe zdjęcia, już wiesz, dlaczego nasze sztandary są wyjątkowe :)

Nie każdy, kto potrafi wyszywać, może być wykonawcą haftu artystycznego

Każda nasza praca jest artystycznym dziełem sztuki, "oczkiem w głowie", w które wkładamy całe serce. Długoletnia praktyka pozwoliła nam dogłębnie poznać oczekiwania naszych klientów.

Doświadczenie i profesjonalizm

Dzięki terminowości oraz rzetelności - w ciągu kilkunastu lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu dziesiątków Klientów. Wykonaliśmy dla nich wiele różnorodnych sztandarów i chorągwi. One i opinia naszych Klientów, są najlepszą reklamą i świadczą o renomie naszej Pracowni.


Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy sprostać każdemu, nawet najbardziej wyszukanemu zadaniu.

Projekt i wykonanie sztandaru

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Tworzenie sztandaru rozpoczynamy od rozmów z Klientem, podczas których ustalamy wszystkie jego potrzeby, dopasowując się do jego możliwości finansowych. Jeżeli macie Państwo koncepcję wyglądu sztandaru, postaramy się ją wprowadzić w życie. Jeśli nie, możecie zdać się na nas - doradzimy, jak powinien wyglądać sztandar. Posiadamy także szeroki wybór gotowych wzorów, które mogą pomóc w przygotowaniu projektu Państwa sztandaru. Jeśli chodzi o materiały (tkaniny, nici, frędzle, etc.), z których będzie wykonany sztandar - wszystko załatwiamy we własnym zakresie, chyba, że Klient wyrazi inne życzenie. Jeżeli Klient sobie tego życzy, możemy również zająć się dostarczeniem odpowiedniego drzewca, dobranego do specyfiki sztandaru i spełniającego Państwa oczekiwania. Po ustaleniu wszelkich szczegółów tworzymy odpowiedni projekt i przystępujemy do pracy! Od momentu kiedy rozpoczynamy realizację sztandaru Klientowi pozostaje już tylko zgłosić się po odbiór gotowego sztandaru.

 
  STRONA GŁÓWNA       HAFT ARTYSTYCZNY       NASZE PRACE       KONTAKT
 
Strona wykonana i administrowana przez

Uwagi: webmaster